KURUMSAL
İLK GÜNKİ HEYECANLA YÜZBİNCELER HANEYE AYNI LEZZETİ ULAŞTIrMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ!
Her tanesinde tazeliği mutfaklarınıza getiriyoruz.

"Firmamız kalitesini yükseltmek ve daha iyi bir hizmet verebilmek amacıyla 2003 yılından itibaren ISO Kalite Güvence Sistemine ( ISO 9001:2000 ve ISO 22000:2005 ) geçmiş olup HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir."1950 yılından beri gıda piyasası içinde bulunan Vatan A.Ş., disiplinli çalısması, kalitesi ve hizmetiyle varlığını başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Temel felsefesi müşteri memnuniyeti olan Vatan A.Ş.; doğanın lezzetini, sağlık ve titizlikle işleyerek, bu titizliği üretimin ilk aşamasından başlayıp müşterisi ile buluşturuncaya dek sürdürmektedir.

Toptan bakkaliye ve konserveden sonra 1982 yılında pirinç ve kuru bakliyatla, 1990 yılından itibaren ise sıvı yağlarıyla tüketicisinin güvenine layık olmayı başaran Vatan A.Ş., tüketicisine ulaştırdığı tüm ürünlerinin, sağlıklı, leziz, nitelikli ve özenli olmasıyla kanıtlanmıştır.

Pirinç ve kuru bakliyatla adını duyuran firmamız, en seçkin yörelerimizden en kaliteli ürünleri hasat edip Vatan kalitesiyle birleştirerek sofralarla buluşturmaktadır. Gerek açık bakliyatta gerekse paket bakliyatta kaliteli ve lezzetli olmasıyla sofraların baş tacı olmuştur. Kolay pişirilmesi, taze ve temiz olması tercihlerin Vatan bakliyattan yana olduğunu gösteriyor.

1990 yılından 15 dönüm arazi üzerinde kurulan ve kurulduğundan bu yana tohum kırma ve rafineri üniteleriyle; doğanın verdiklerini sağlık ve kaliteyle sentezleyerek sofralarımıza eşsiz bir lezzet katmıştır. Yılda 36,500 ton yağlık ay çiçek tohumu işleme; 14,600 / yıl ton rafine işleme kapasitesiyle üretimine devam etmiştir. Aynı dönemde başlayan mısır özü yağı üretimimiz de tüketicimizde farklı ve eşsizbir damak tadı bırakmıştır. Edremit, Ayvalık ve Altınoluk yörelerinden gelen sızma yağlar Vatan'ın kalitesiyle birleştirilerek tesislerimizde ambalajlanmaktadır.

Her türlü hammadde ve malzeme fabrikaya kabulden, sevk olana kadar, üretim sürecinde Vatan'ın fabrikasında testlere tabi tutulmakta, en hassas denetimlerden geçerek tüketiciye sunulmaktadır.